Regulamin

REGULAMIN

Właścicielem sklepu jest firma Nicol-sport  Krzysztof  Grochal  ul. Stęszewska  27. 60-111  Poznań

NIP:783-103-61-22, REGON: 634406576

Bank WBKPPLPP  PL64 1090 1346 0000 0001 4379 0882

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto.

UWAGA! FIRMA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO WYDŁUŻENIA CZASU REALIZACJI ZAMÓWIENIA

(szczególnie w przypadku strojów szermierczych, które są wykonywane na zamówienie)

Rejestracja

Zakupy w naszym sklepie mogą być dokonywane tylko przez osoby pełnoletnie. Aby dokonać zakupu, należy się zarejestrować. Podawane nam dane osobowe (imię, nazwisko, adres, e-mail) traktujemy jako informacje poufne, nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu i nie są one udostępniane osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Wykorzystujemy je tylko i wyłącznie do komunikacji pomiędzy Firmą a Klientem. Przy podawaniu danych do rejestracji prosimy Państwa o następujące oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do relacji ze sprzedawcą Nicol-Sport  Krzysztof  Grochal z siedziba w 60-111 Poznań ul. Stęszewska  27 , zgodnie z art. 23, pkt 1 Ustawy z dnia 9.08.1997 o ochronie danych osobowych. Osoby, które się zarejestrowały, otrzymują unikalne hasło i login, które wykorzystuje Klient podczas składania zamówień.

Zwroty

Mają Państwo prawo do rezygnacji z zakupionego w naszym sklepie towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Niezbędnym warunkiem uznania zwrotu jest to, że produkt posiada metkę, nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Wraz ze zwracanym towarem prosimy o odesłanie rachunku. Wartość produktu zostanie Państwu niezwłocznie zwrócona przekazem pocztowym, bądź przelewem. Zwrotowi nie podlegają jednak koszty dostawy i odesłania towaru.

Reklamacje

Towary, w których wykryją Państwo wady techniczne lub uszkodzenia mechaniczne, powstałe np. w wyniku transportu, należy odesłać do nas jak najszybciej zwykłą przesyłką pocztową lub przywieźć do siedziby firmy. Prosimy nie przesyłać do nas paczek za pobraniem, gdyż nie zostaną one przyjęte. Koszty przesyłki zostaną zwrócone przez nas przelewem bądź przekazem pocztowym. Do przesyłki prosimy dołączyć rachunek oraz wszelkie informacje potrzebne do przelewu bankowego. Towar zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy. Jeśli naprawa lub wymiana towaru nie będzie możliwa, np. z powodu wyczerpania zapasów, zaproponujemy inne produkty na wymianę lub zwrot pieniędzy.

Formy przesyłki i opłaty

Przesyłki dostarczamy wg następujących zasad:
Sposób dostawy Czas dostawy  koszt dostawy
Poczta Polska
Przesyłka ekonomiczna
(Płatność przelewem)
3 dni robocze
14,00 zł
Poczta Polska
Przesyłka ekonomiczna
(Płatność przy odbiorze)
3 dni robocze
20,00 zł
Poczta kurierska
(Płatność przelewem)
24 h
w dni robocze
25,00 zł
Poczta kurierska
(Płatność przy odbiorze)
24 h
w dni robocze
35,00 zł

Sposoby płatności:

  • Za pobraniem: opłata za przesyłkę z zamówieniem uiszczana jest przy odbiorze paczki. Pobiera ją listonosz, kurier lub urzędnik na poczcie.
  • Przelewem: po potwierdzeniu zamówienia poinformujemy pocztą elektroniczną, jaki jest numer rachunku, na który należy przelać pieniądze. Zaraz po otrzymaniu potwierdzenia przelewu wyślemy paczkę z zamówionym towarem.

Zamówienie

Potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z początkiem jego realizacji. Całkowity czas realizacji zamówienia to suma czasu realizacji potrzebnego do przygotowania towaru (5 dni roboczych) i czasu dostawy. Cena dostawy zostanie doliczona do wartości zakupów ujętych w koszyku. Suma obu kwot daje ostateczny koszt zamówienia. Koszt ten znajdą Państwo w zamówieniu, które widoczne będzie na ekranie po uprzednim wypełnieniu formularza danych osobowych oraz wybraniu sposobu dostawy i formy płatności.

Wystawianie faktur:

Na fakturze zostaną umieszczone dane, które wpiszą Państwo w formularzu.

Shopping Cart
Call Now Button